Cenniki: Pobieranie plików

Cenniki: Pobieranie plików

Oprócz produktów fotograficznych możesz również sprzedawać pliki do pobrania swoich zdjęć lub umożliwić ich bezpłatne pobranie z galerii. Musisz włączyć opcję pobierania plików w Cennikach. Opcje pobierania plików są wyświetlane na dole.

Ustawienia pobierania plików

Sprzedawaj i ustalaj ceny

Po wybraniu tej opcji wyświetlone zostaną różne opcje, które możesz aktywować. Będziesz musiał aktywować te, które chcesz sprzedać i ustawić dla nich cenę bezwzględną.

Możesz także zaoferować pakiet do pobrania w ustalonej cenie, który obejmuje wszystkie obrazy w galerii, aktywując opcję Pobieranie plików: Wszystkie zdjęcia w pełnym rozmiarze. Po ustaleniu cen dla plików do pobrania, kliknij Zapisz. Pliki cyfrowe będą wówczas dostępne do sprzedaży w galerii w skonfigurowanej cenie.

Pliki cyfrowe w galerii

W przypadku zakupu plików cyfrowych klient otrzymuje link do pobrania zdjęć szybko i wygodnie pocztą elektroniczną po otrzymaniu płatności. Link do pobrania będzie ważny przez maksymalnie 30 dni. W razie potrzeby możesz ponownie wysłać link do pobrania do klienta, otwierając zamówienie z pobranymi plikami w panelu Zarządzanie zamówieniami i klikając przycisk Wyślij ponownie linki do pobrania do klienta.

Przycisk Wyślij ponownie łącza pobierania

Bezpłatne pobieranie

Jeśli wybierzesz tę opcję, Twoje obrazy będą dostępne do bezpłatnego pobrania bezpośrednio z Twojej galerii.

Darmowe pobieranie zaznaczone

Jeśli ta opcja jest aktywna w cenniku galerii, obok obrazu wyświetlany jest symbol pobierania. Kliknięcie tej ikony zainicjuje pobieranie pliku. Możliwe jest również pobranie wszystkich obrazów jednocześnie, klikając ikonę trzech przycisków w prawym górnym rogu i wybierając opcję Pobierz wszystkie obrazy (ZIP). Pamiętaj, że pod-galerie nie są uwzględnione. Każdą pod-galerię należy pobrać osobno.

Galeria z możliwością bezpłatnego pobrania